KralFm

Kralfm,Kral Fm,Koxp,Radyo dinle, Müzik dinle, istek yap, canli radyo dinle, kral fm, süper fm, power fm, bedava music, bedava müzik, mp3 indir, online müzik yükle, sarki dinle, sarki sözleri,aşk,sevgi,genel kültür,hobi,eğlence,oyunlar,Komik,Spor

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Dj _ Kadirhan

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Talha
Admin
Admin

MesajKonu: Dj _ Kadirhan   Cuma Ocak 08, 2010 8:43 pm

2006 yılından bu yana KRAL FM’de radyo programcısı... .

Mikrofonla tanışmam 1996 yılında yerel bir radyoda başladı. Takvimler 2000 yılını gösterdiğinde, İstanbul’a geldim. Öncelikle çeşitli ulusal kanallar da seslendirme yapmaya başladım. Yönetmen yardımcılığı, yapım yardımcılığı derken televizyonculukla ilgili çok şey öğrendim. Bu zamanlar mücadeleyle geçen yıllardı.

Uzun yıllar süren televizyonculuk maceramı yaşarken aslı hedefim, iyi bir radyo programcısı olmaktı. Aynı çabayı asıl sevdiğim meslek olan radyoculuk için de gösterdim ve azim ve inançla çalışarak şu anda bünyesinde olmaktan huzur ve mutluluk duyduğum KRAL FM’ de sizlere sesimi duyurmaya başladım.

kadirhan@kralfm.com.tr

KADİRHAN'LA İSTEKLER

Hafta içi her gün 10:00 - 13:00 saatleri arasında radyomuzda, başta şarkılar olmak üzere tüm güzellikleri Türkiye’nin ve dünyanın dört bir tarafından dinleyicilerimizle paylaşıyoruz.

Yapmış olduğumuz canlı telefon bağlantılarıyla sizlerin duygularını ve istek şarkılarınızı dinleyicilere ulaştırıyoruz.
Kullanıcı profilini gör http://kralfm.forumh.net

Dj _ Kadirhan
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası